ChatterBoxTr için yorumlar http://www.chatterboxtr.com Thu, 19 Mar 2009 02:58:58 +0000 http://wordpress.org/?v=2.7 hourly 1 ChatterBoxTR Hakkında yazısına Afşın Avcı tarafından yapılan yorumlar http://www.chatterboxtr.com/nedir-ki-bu/comment-page-1/#comment-199 Afşın Avcı Sun, 15 Mar 2009 17:24:15 +0000 http://www.chatterboxtr.com/?page_id=102#comment-199 Cengiz Bey, Yorumunuz için teşekkürler öncelikle. Fakat buradaki yazılar bana ait değil. Sitenin amacı öğrenci, akademisyen ve profesyonellerin yazılarının bir arada yayınlandığı bir platform olmak. Bu da demek oluyor ki hem pazarlama hem i.k. konularında bir tek siz yazıyor olabilirsiniz hala:) Cengiz Bey,
Yorumunuz için teşekkürler öncelikle. Fakat buradaki yazılar bana ait değil. Sitenin amacı öğrenci, akademisyen ve profesyonellerin yazılarının bir arada yayınlandığı bir platform olmak. Bu da demek oluyor ki hem pazarlama hem i.k. konularında bir tek siz yazıyor olabilirsiniz hala:)

]]>
ChatterBoxTR Hakkında yazısına Cengiz Çatalkaya tarafından yapılan yorumlar http://www.chatterboxtr.com/nedir-ki-bu/comment-page-1/#comment-198 Cengiz Çatalkaya Sun, 15 Mar 2009 12:37:29 +0000 http://www.chatterboxtr.com/?page_id=102#comment-198 Blogunuzu friendfeed sayesinde keşfettim. ( İnsan Kaynakları, Pazarlama, Finans, Halkla İlişkiler, Yeni Trendler, İnovasyon, Bilişim Teknolojileri, Kişisel Gelişim ve modern hayatın getirdiği ne kadar çok tanım, kavram varsa bu konular hakkında “güzel”, “kaliteli”, “yararlı” yazıları bir araya getirmek.) fikrinizi çok yararlı buldum. Aynısını kendi blogumda yapıyorum. Hem pazarlama, hem i.k. konularında bir tek kendimin yazığını sanıyordum bu güne kadar. Yazılarınızın devamını dilerim. Blogunuzu friendfeed sayesinde keşfettim. ( İnsan Kaynakları, Pazarlama, Finans, Halkla İlişkiler, Yeni Trendler, İnovasyon, Bilişim Teknolojileri, Kişisel Gelişim ve modern hayatın getirdiği ne kadar çok tanım, kavram varsa bu konular hakkında “güzel”, “kaliteli”, “yararlı” yazıları bir araya getirmek.) fikrinizi çok yararlı buldum. Aynısını kendi blogumda yapıyorum. Hem pazarlama, hem i.k. konularında bir tek kendimin yazığını sanıyordum bu güne kadar. Yazılarınızın devamını dilerim.

]]>
ChatterBoxTR Hakkında yazısına Afşın Avcı tarafından yapılan yorumlar http://www.chatterboxtr.com/nedir-ki-bu/comment-page-1/#comment-197 Afşın Avcı Sat, 14 Mar 2009 12:17:22 +0000 http://www.chatterboxtr.com/?page_id=102#comment-197 Sağol Özgür düşüncelerin için. İçeriği zenginleştirecek olanlardan birileri de bizler, yani öğrenciler. Sağol Özgür düşüncelerin için. İçeriği zenginleştirecek olanlardan birileri de bizler, yani öğrenciler.

]]>
ChatterBoxTR Hakkında yazısına özgür aydın tarafından yapılan yorumlar http://www.chatterboxtr.com/nedir-ki-bu/comment-page-1/#comment-196 özgür aydın Sat, 14 Mar 2009 09:08:01 +0000 http://www.chatterboxtr.com/?page_id=102#comment-196 Afşın zamanla siten güzel olmuş, zamanla içeriğin zenginleşmesiyle cok daha iyi olacağına inanıyorum. Sana başarılar diliyorum. Umarım herşey beklediğinden, düşündüğünden daha da iyi olur... Afşın zamanla siten güzel olmuş, zamanla içeriğin zenginleşmesiyle cok daha iyi olacağına inanıyorum. Sana başarılar diliyorum. Umarım herşey beklediğinden, düşündüğünden daha da iyi olur…

]]>
İş Arayışına Odak Değiştirerek Başlamak yazısına deniz tarafından yapılan yorumlar http://www.chatterboxtr.com/is-arayisina-odak-degistirerek-baslamak/comment-page-1/#comment-194 deniz Wed, 11 Mar 2009 00:01:16 +0000 http://www.chatterboxtr.com/?p=183#comment-194 ben istanbul üniversitesinde siyaset bilimi ve uluslararası ilşkiler böiümünde okuyorum geleceğe dair hep bir endişem var işsiz kalmak konusunda!önerilerinizi okudum ve son derece haklı olduğunuzu düşünüyorum ben de tavsıyelerınızı dıkkate alarak kendımı gelıstırme ve donusturme yoluna gıdecegım!ınsallah yazın kendıme yada bu donemde okulla beraber yurutebılecegım bır staj yapabılme bır ıste yarım zamanlı da olsa calısabılme ımkanı yaratacagım.aslında bu konuda benım cevrem yok bana bu konuda ne gıbı onerılerınız olabılır??? cok tesekkur ederım yararlı ve onemlı tavsıyelerınız ıcın. ben istanbul üniversitesinde siyaset bilimi ve uluslararası ilşkiler böiümünde okuyorum geleceğe dair hep bir endişem var işsiz kalmak konusunda!önerilerinizi okudum ve son derece haklı olduğunuzu düşünüyorum ben de tavsıyelerınızı dıkkate alarak kendımı gelıstırme ve donusturme yoluna gıdecegım!ınsallah yazın kendıme yada bu donemde okulla beraber yurutebılecegım bır staj yapabılme bır ıste yarım zamanlı da olsa calısabılme ımkanı yaratacagım.aslında bu konuda benım cevrem yok bana bu konuda ne gıbı onerılerınız olabılır??? cok tesekkur ederım yararlı ve onemlı tavsıyelerınız ıcın.

]]>
Marka Tutkunu musunuz? yazısına simyacı tarafından yapılan yorumlar http://www.chatterboxtr.com/marka-tutkunu-musun/comment-page-1/#comment-192 simyacı Wed, 04 Mar 2009 17:02:58 +0000 http://www.chatterboxtr.com/?p=106#comment-192 benim lovemarksım adidas benim lovemarksım adidas

]]>
Saklı Haklar yazısına Hilal PATACI tarafından yapılan yorumlar http://www.chatterboxtr.com/sakli-haklar/comment-page-1/#comment-187 Hilal PATACI Fri, 27 Feb 2009 12:01:16 +0000 http://www.chatterboxtr.com/?p=136#comment-187 Herkesin canını sıkan bu konuyu paylaşmak istedim. İlginize Çok Teşekkür Ederim. Başka yazılar ve konularda görüşmek dileğiyle ... Herkesin canını sıkan bu konuyu paylaşmak istedim. İlginize Çok Teşekkür Ederim. Başka yazılar ve konularda görüşmek dileğiyle …

]]>
Saklı Haklar yazısına Ömer Taş tarafından yapılan yorumlar http://www.chatterboxtr.com/sakli-haklar/comment-page-1/#comment-186 Ömer Taş Wed, 25 Feb 2009 10:31:26 +0000 http://www.chatterboxtr.com/?p=136#comment-186 İstisnasız her bireyin girdiği bir kategori; tüketici olmak.. Ve bu konuda bitmek bilmeyen sıkıntılar, sistemin yanlış işleyişi, her gün tüketici konumundaki insanların binlerce şikayeti (Bkz. www.sikayetvar.com).. Benim düşünceme göre öncelikli ihtiyaç bilinçli "satıcı" ve bilinçli "tüketici" .. Yapmamız gereken de bu "bilinç"i kişilere nasıl empoze edeceğimiz sorusuna yalın, hızlı ve alternatif cevaplar bulmak.. Sayın Patacı, "tüketici hakları" konusundaki hassasiyetiniz ve bu güzel makale için teşekkürler.. İstisnasız her bireyin girdiği bir kategori; tüketici olmak.. Ve bu konuda bitmek bilmeyen sıkıntılar, sistemin yanlış işleyişi, her gün tüketici konumundaki insanların binlerce şikayeti (Bkz. http://www.sikayetvar.com).. Benim düşünceme göre öncelikli ihtiyaç bilinçli “satıcı” ve bilinçli “tüketici” .. Yapmamız gereken de bu “bilinç”i kişilere nasıl empoze edeceğimiz sorusuna yalın, hızlı ve alternatif cevaplar bulmak..
Sayın Patacı, “tüketici hakları” konusundaki hassasiyetiniz ve bu güzel makale için teşekkürler..

]]>
Saklı Haklar yazısına Cem Merih Yener tarafından yapılan yorumlar http://www.chatterboxtr.com/sakli-haklar/comment-page-1/#comment-180 Cem Merih Yener Mon, 23 Feb 2009 09:00:12 +0000 http://www.chatterboxtr.com/?p=136#comment-180 Gercekten cok onemli bir konu, paylastigin icin tesekkurler. Gercekten cok onemli bir konu, paylastigin icin tesekkurler.

]]>
ChatterBoxTR Hakkında yazısına Afşın Avcı tarafından yapılan yorumlar http://www.chatterboxtr.com/nedir-ki-bu/comment-page-1/#comment-179 Afşın Avcı Fri, 20 Feb 2009 23:31:18 +0000 http://www.chatterboxtr.com/?page_id=102#comment-179 İyi dileklerin için teşekkürler Hasan:) İyi dileklerin için teşekkürler Hasan:)

]]>