Önsayfa » ChatterBoxTR Hakkında

ChatterBoxTR Hakkında

Chatterbox kelime olarak “geveze”, “çenesi düşük” anlamlarına gelmekte.  Bundan öte, bizim ChatterBox’ı konumlandırmak istediğimiz yer de, evet, ilgili sektörel alanların “çenesi düşük” temsilcisi, blogu, sitesi, yayın organı, mecrası ve sizin aklınıza gelen diğer unsurları haline getirmek.

Boğaziçi Üniversitesi lisans öğrencisi Afşın Avcı’nın fikriyle yola çıkılan ve Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Aslıhan Nasır’ın vizyonuyla genişleyen bu projede İnsan Kaynakları, Pazarlama, Finans, Halkla İlişkiler, Yeni Trendler, İnovasyon, Bilişim Teknolojileri, Kişisel Gelişim ve modern hayatın getirdiği ne kadar çok tanım, kavram varsa bu konular hakkında “güzel”, “kaliteli”, “yararlı” yazıları bir araya getirmek.

Fakat asıl önemli olan, bu yazıların sahiplerinin farklı noktalardan bakıyor olması hayata: akademisyenler, yazarlar, özel sektörde çalışan profesyoneller, girişimciler ve öğrenciler… Bu şekilde aynı konulara farklı fikirler ve bakış açıları ile daha zengin bir havuz yaratmayı amaçlıyoruz.

Görüşlerinizi, eleştirilerinizi, fikirlerinizi ve hatta methiyelerinizi:) chatterboxtr@gmail.com adresine yollayarak projenin gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

10 Yorum Yapılmış »

 • Fatmanur Erdogan demiş ki:

  Merhabalar,

  Chatterbox ile Afşın’ın friendfeed’i sayesinde tanıştım. Çok başarılı bir girişim olmuş. Tebrik ederim. Başarılar dilerim…

 • Afşın Avcı (author) demiş ki:

  Başarı dilekleriniz için çok teşekkürler Fatmanur Hanım.

 • Cem Merih Yener demiş ki:

  Görsel ve teknik dizayn çok iyi olmuş. Bu ve bunun gibi yenilikçi girişimlerinin devamini diliyorum Afşın. Iyi calismalar.

 • Afşın Avcı (author) demiş ki:

  Teşekkürler Cem. Bir şekilde denemek lazım, başarıya ulaşmak için..

 • Hasan Selvi demiş ki:

  Arkadaşımın böyle başarılı bir projeye imza atması beni çok gururlandırdı. İnşallah bundan sonra da böyle güzel projelerin devamını getirirsin.

 • Afşın Avcı (author) demiş ki:

  İyi dileklerin için teşekkürler Hasan:)

 • özgür aydın demiş ki:

  Afşın zamanla siten güzel olmuş, zamanla içeriğin zenginleşmesiyle cok daha iyi olacağına inanıyorum. Sana başarılar diliyorum. Umarım herşey beklediğinden, düşündüğünden daha da iyi olur…

 • Afşın Avcı (author) demiş ki:

  Sağol Özgür düşüncelerin için. İçeriği zenginleştirecek olanlardan birileri de bizler, yani öğrenciler.

 • Cengiz Çatalkaya demiş ki:

  Blogunuzu friendfeed sayesinde keşfettim. ( İnsan Kaynakları, Pazarlama, Finans, Halkla İlişkiler, Yeni Trendler, İnovasyon, Bilişim Teknolojileri, Kişisel Gelişim ve modern hayatın getirdiği ne kadar çok tanım, kavram varsa bu konular hakkında “güzel”, “kaliteli”, “yararlı” yazıları bir araya getirmek.) fikrinizi çok yararlı buldum. Aynısını kendi blogumda yapıyorum. Hem pazarlama, hem i.k. konularında bir tek kendimin yazığını sanıyordum bu güne kadar. Yazılarınızın devamını dilerim.

 • Afşın Avcı (author) demiş ki:

  Cengiz Bey,
  Yorumunuz için teşekkürler öncelikle. Fakat buradaki yazılar bana ait değil. Sitenin amacı öğrenci, akademisyen ve profesyonellerin yazılarının bir arada yayınlandığı bir platform olmak. Bu da demek oluyor ki hem pazarlama hem i.k. konularında bir tek siz yazıyor olabilirsiniz hala:)

Bir şeyler söyleyin!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Yorumlarınızı yazarken lütfen genel ahlak kuralları çerçevesinde yazınız.

Gravatar aktif kılınmıştır. Gravatar hakkında daha fazla bilgi için: Gravatar.